ЗА КОМПАНИЈАТА

Обиколка на фабриката
Rockmax Security е компанија која произведува и дистрибуира производи за безбедност, вклучувајќи сефови, брави, заштитно тврдо куќиште и фиока за готовина. Нашиот тим за продажба и поддршка е секогаш на подготвеност, чекајќи да ви помогне со одлуките за производи или потребите на клиентите.


ПРОИЗВОД
КАТЕГОРИИ
Децениско искуство во индустријата за сефови и футроли, запознаени со техничките карактеристики на различни видови производи за складирање за безбедност.ИСКЛУЧЕНИ ПРОЕКТИ

Прашајте нè што било!

  Какви видови производи за безбедно складирање снабдувате?

Имаме три главни линии на производи: првата е безбедносни сефови, вклучува, но не ограничувајќи се на: личен домашен сеф, хотелски сефови, каса, кутија со клучеви, сефови за пиштоли, кутија за муниција итн., втората е тврда кутија за опрема и пиштоли, третата е фиока за готовина за ПОС. Ние сме посветени на снабдување на клиентите со професионални производи за складирање.

  Кој е вашиот MOQ и време за нарачка за сефови?

Општо земено, MOQ за мали сефови (под 30 американски долари) е 300 парчиња, MOQ за големи сефови (над 30 американски долари) е 100 парчиња, ние исто така прифаќаме мешани модели во една нарачка.
Време на испорака: 35-45 дена за нарачки на големо, понекогаш ќе имаме залиха, па потврдете со нашата продажба пред да поставите нарачка.

  Може ли да добијам бесплатен примерок?

За производ под 30 американски долари, цената на примерокот е бесплатна, за производ над 30 американски долари, ќе треба да се наплаќаат трошоци за примерок, исто така е потребно да се наплати трошокот за испорака на примерокот, се разбира цената на примерокот ќе се врати по следнава нарачка на големо.

  Може ли да добијам приспособени производи?

Ние нудиме приспособена услуга, вклучувајќи боја, големини, лого, пакет, дури и промена на функцијата врз основа на некои модели, откако ќе го достигнете нашиот MOQ за приспособени или ќе платите за дополнителна наплата, разговарајте со нашиот продажен тим за приспособена услуга, тие ќе бидат среќни да ви понудат повеќе детали.

  Кои се вашите услови за плаќање?

За примероци, плаќањето PAYPAL е во ред,
За нарачки на големо, TT трансфер или Western Union или LC.

  Дали имате некоја услуга по продажбата?

Ние нудиме резервни делови вклучувајќи клучеви, тастатура, врз основа на наплата на товар.

УСЛУГА СО ЕДНОСТАПК
Посветени сме на обезбедување навремени и висококвалитетни услуги и производи со високи перформанси за клиентите ширум светот.

Со седиште во Кина, отворена соработка, услуги ширум светот


ПРЕБАРУВАЈТЕ ПОВЕРЛИВИ ПРОИЗВОДИ ROCKMAX!
ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ
Ние ги доставуваме производите од Кина до целиот свет. Само кажи ни каде си.

Most common pistol safe styles in the market

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Most common pistol safe styles in the marketЗа нас

ZHEJIANG ROCKMAX ELECTRONIC CO.,LTD
Rockmax Security е компанија која произведува и дистрибуира производи за безбедност, вклучувајќи сефови, брави, заштитно тврдо куќиште и фиока за готовина. Нашиот тим за продажба и поддршка е секогаш на подготвеност, чекајќи да ви помогне со одлуките за производи или потребите на клиентите.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Авторски права © ROCKMAX