RRETH KOMPANISË

Turne në fabrikë
Rockmax Security është një kompani që prodhon dhe shpërndan produkte sigurie, duke përfshirë kasaforta, bravë, këllëf mbrojtës dhe sirtar parash. Ekipi ynë i shitjeve dhe mbështetjes është gjithmonë në gatishmëri, duke pritur për t'ju ndihmuar me vendimet e produktit ose nevojat e klientëve.


PRODUKT
KATEGORITË
Përvojë dekadash në industrinë e kasafortave dhe kasafortave, i njohur me karakteristikat teknike të llojeve të ndryshme të produkteve të ruajtjes së sigurisë.PROJEKTET E PARAQITUR

Na pyesni për çdo gjë!

  Çfarë lloje të produkteve të ruajtjes së sigurisë furnizoni?

Ne kemi tre linja kryesore produktesh: e para është kasaforta sigurie, përfshin, por nuk kufizohet në: kasafortë personale në shtëpi, kasaforta hoteli, arkë, kuti çelësash, kasaforta armësh, kuti municionesh etj, e dyta është kasafortë e vështirë për pajisjet dhe armët, e treta është sirtari i parave për POS. Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve produkte profesionale të ruajtjes.

  Cila është porosia juaj MOQ dhe koha e dërgimit për kasafortat?

Në përgjithësi, MOQ për kasaforta të vogla (nën 30 USD) është 300 copë, MOQ për kasaforta të mëdha (mbi 30 USD) është 100 copë, ne gjithashtu pranojmë modele të përziera me një porosi.
Koha e ofrimit: 35-45 ditë për porositë me shumicë, ndonjëherë do të kemi pak aksione, kështu që konfirmoni me shitjet tona përpara se të vendosni një porosi.

  A mund të marr një mostër falas?

Për produktin nën 30 USD, kostoja e mostrës është falas, për produktin mbi 30 USD, do të duhet të ngarkojë koston e mostrës, duhet gjithashtu të tarifohet kostoja e dorëzimit të mostrës, sigurisht që kostoja e mostrës do të kthehet në porosinë e mëposhtme të shumicës.

  A mund të marr produkte të personalizuara?

Ne ofrojmë shërbime të personalizuara, duke përfshirë ngjyrën, madhësinë, logon, paketën, madje edhe ndryshimin e funksionit bazuar në disa modele, pasi të arrijmë MOQ-në tonë për të personalizuar ose të paguajmë për tarifë shtesë, bisedoni me ekipin tonë të shitjeve për shërbimin e personalizuar, ata do të jenë të lumtur t'ju ofrojnë më shumë detajet.

  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

Për mostrat, pagesa PAYPAL është në rregull,
Për porosi me shumicë, transferim TT ose Western Union ose LC.

  A keni ndonjë shërbim pas shitjes?

Ne ofrojmë pjesë këmbimi duke përfshirë çelësat, tastierën, bazuar në grumbullimin e mallrave.

SHËRBIM ME NJË NDALE
Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime në kohë dhe me cilësi të lartë dhe produkte me performancë të lartë për klientët në mbarë botën.

Me bazë në Kinë, bashkëpunim i hapur, shërbime në mbarë botën


KËRKONI PËR PRODUKTET TË MREKULLUESHME ROCKMAX!
LAJMET E FUNDIT
Ne dërgojmë produktet nga Kina në të gjithë botën. Thjesht na tregoni ku jeni.

Most common pistol safe styles in the market

LEXO MË SHUMË
Most common pistol safe styles in the marketRreth Nesh

Zhejiang ROCKMAX ELECTRONIC CO, LTD
Rockmax Security është një kompani që prodhon dhe shpërndan produkte sigurie, duke përfshirë kasaforta, bravë, këllëf mbrojtës dhe sirtar parash. Ekipi ynë i shitjeve dhe mbështetjes është gjithmonë në gatishmëri, duke pritur për t'ju ndihmuar me vendimet e produktit ose nevojat e klientëve.
NA KONTAKTONI

NA KONTAKTONI

NA KONTAKTONI
E drejta e autorit © ROCKMAX